آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان

در زیربرگGeneral بر روی دکمهی Advanced کلیک کنید سپس گزینهی Encrypt Contents To Secure Data را علامت بزنید. بهینه سازی دیسک شامل کنار هم قرار دادن اطلاعات برای افزایش سرعت دسترسی به آنها و نیر پاکسازی فایلهای قدیمی وبلااستفاده برای صرفه جویی در فضای دیسک است. ربیعی و شاهقاسمی (1388) نیز دوستیهای اینترنت و عشق سیال را در بین جوانان ایرانی با رویکردی انتقادی بررسی کردند و وبلاگها را برای جستجوی نظرات واقعی جوانان مدّنظر قرار دادند.

جان وون نیومن در دانشگاه پنسیلوانیا نیز در 1945 اولین پیش نویس گزارشی در مورد اِدواک را گردآوری کرد. اولین برد اصلی از لحاظ اندازه نسبتا” بزرگ و بر روی آن ریزپردازنده ۸۰۸۰ نصب گردید. نکته:این برنامه دو مشکل دارد: اول اینکه فقط بر روی درایوهای محلی کار میکند و نمی تواند از راه دور و بر روی درایوها شبکه عمل کند و دوم اینکه وابسته به نسخه ی ویندوز است و باید با نسخه ی ویندوزی که از آن استفاده میکنید هماهنگ باشد.اجرای برنامه:1- برنامه را اجرا کنید، لیستی از درایوهای شما را نمایش میدهد و نیز آمارهایی از نوع قالب بندی(فرمت)، ظرفیت کل، میزان فضای آزاد و درصد فضای آزاد.

برای انجام این اعمال از دو برنامه ی Disk Defragmenter و Disk Clean Up استفاده میکنیم. Disk Cleanup: همیشه تعدادی از برنامه ها بر روی سیستم موجود هستند که فایلها کمکی (Temporary Files) ایجاد میکند در حالیکه فقط یک بار به آن نیاز دارند و دفعات بعدی این فایلها عملاً بلااستفاده بوده و تنها فضای هارد را اشغال میکنند که حذف آنها به آزادسازی فضای هارد فوقالعاده کمک میکند. و مدلهای جدید موجود در بازار را جایگزین آنها می کنند.

چند سالی هست که سازمان مخابرات ایران اعلام کرده است هزینه ترافیک در سایتهای داخلی، کمتر از سایتهای خارجی خواهد بود. در سالهای اولیه، بحث کیوبیتها و کامپیوترهای کوانتومی تنها روی کاغذ مطرح بود. از آنجا که GND در یک مدار زیاد استفاده می شود از این پین بیشتر در برد وجود دارد. این مسأله بر کارایی اثر مستقیم دارد چرا که برای خواندن یک فایل قطعه قطعه شده باید هد هارد چندین به مکانهای مختلف جابجا شود. یکی از روشهایی که هنگام خرید کیس استوک در تهران و یا اقصی نقاط ایران عزیز بیشتر از آن استفاده میشود بازدید از سایتهای آنلاینی است که این کار را انجام میدهند.

سازگار کردن برنامه ها با ویندوز XPگاهی برنامههایی که در نسخههای قبلی ویندوز به خوبی کار میکرده اند در ویندوز XP بلا استفاده مانده و یا برخی وظایف خود را بخوبی انجام نمیدهند. برای ذخیره سازی فایلهای بزرگ نیر، چنانچه محل مناسبی بطور پیوسته روی دیسک نباشد ویندوز فایل را به قطعاتی تقسیم کرده و در قسمت های مختلف دیسک ذخیره میکند و در این حالت تکه تکه شدن دیسک اتفاق می افتد. تهیه پشتیبان به معنی نگهداری یک کپی از اطلاعات است که در صورت خراب شدن یا از بین رفتن اطلاعات اصلی از پشتیبان استفاده شود.

تنظیمات مختلف این قسمت، برای هر چه ایمن تر شدن محاسبات مربوط به Ip میباشد. با گزینهی Hide All Microsoft Services میتوان متوجه شد که کدام سرویسها به ویندوز مربوط نبوده و توسط نرمافزارهای دیگر ارائه شدهاند. چنانچه شما فایل Boot.INI را دستکاری و اصلاح کنید یک نسخه ی اصلاح شده(Modified) از آن ایجاد میشود، این گزینه ها تعیین میکنند که از نسخه ی اصلی یا اصلاح شده ی این فایل به هنگام راه اندازی سیستم استفاده شود؟ ویزارد بازیابی پشتیبان: مرحله ی اول همانند پشتیبان گیری است.2-گزینه یRestore Files And Settings را انتخاب کنید وNext 3- در پانل سمت چپ کل فایل پشتیبان یا فقط قسمتی از اطلاعات درون آن را انتخاب کنید و Next4- در این مرحله و با زدن دکمه ی Finish ویندوز شروع به بازیابی پشتیبان میکند.

از این رو ما تصمیم گرفته ایم که به معرفی شبکه های کامپیوتری و کاربرد آن ها بپردازیم. ایمنی روابط بین سیستمهای داخل شبکه در این قسمت تضمین میشود. این بازی ها به ترتیب در سال های 2003 و 2004 برای پلتفرم PC منتشر شده بودند. امکان ایجاد،حذف باز کردن گواهینامه در این قسمت گنجانیده شده است.IP Security … اگر از یک آداپتور برای خروجی ویدئو کامپیوتر خود استفاده می کنید ، آداپتور را به کامپیوتر وصل کنید ، سپس کابل HDMI را به پورت HDMI در خارج از آداپتور وصل کنید. اگر بیشتر به بازیهای کنسولی علاقه دارید و ترجیح میدهید با کنترلر آثار مختلف را تجربه کنید، نگران نباشید، چون بازی Badland قابلیت پشتیبانی از دسته بازی را دارد.

شما می توانید با توجه به در نظر گرفتن نوع سایتی که ایجاد کرده اید و سیستم عاملی که از آن استفاده می کنید از انواع سرور های مجازی برای پشتیبانی استفاده کنید. اطلاعاتی که در قسمت Windows Error Reporting ارائه میشود بسیار اهمیت دارد چرا که شامل لیست خطاهای رخ داده در محیط نرم افزاری سیستم و در واقع شامل لیست خطاهای ثبت شده در event Log( فایل Logبرای ثبت خطاهای نرم افزاری) که برنامه ی Event Viewer آن را نمایش میدهد. INI و سه فایل مهم Boot.INI،System.INI و Win.INI توضیح دهیم.فایلهای INI(tilization): این فایلها مخصوص نگهداری تنظیمات اولیه و پیکربندی ویندوز هستند و Registry ویندوز با آنها کار میکند، هر نرم افزاری که اطلاعات و تنظیمات خودش را برای اجرا دردفعات بعدی ذخیره میکند نیز از فایلهای مخصوص به خودش با این پسوند استفاده میکند.

زیربرگ General: بر فرآیند اجرای ویندوز XP دردفعات بعدی راه اندازی سیستم اثر میگذارد. برنامه ی System Configuration در تنظیمات هنگام راه اندازی سیستم نقش دارد.نکته بسیار مهم: به علت اینکه این برنامه در فرآیند بوت سیستم نقش دارد تغییرات آن ممکن است دردسر ساز نیز باشد بنابراین در استفاده از آن بسیار مراقب باشید. 2- نقاط علامتگذاری شده توسط کاربر:کاربر بطور دستی آن را تعیین میکند که در قسمت بعدی روش تعیین آن را شرح میدهیم،3- نقاط نصب نرم افزار: تاریخی که در اثر نصب نرم افزار خاصی سیستم آن را علامت گذاری میکند.ادامه: دکمه Next را بزنید. بعد از انتخاب آن دکمه ی Nextرا بزنید و تاریخی که مایل هستید سیستم به آن برگشت کند را تعیین کنید، میتوانید از قسمت تقویم ماه مورد نظر و در قسمت جلوی آن( سمت راست) روز مورد نظر را تعیین کنید.

این برنامه دو تنظیم دارد: :Automatically Fix File System Errors با علامت زدن آن خطاهای فایل سیستم را بطور خودکار رفع میکند. برای پیدا کردن مشکل به ستون resources دقت کنید و ببینید که کدام منابع نامشان دو بار یا بیشتر در این ستون آمده و سپس نام سخت افزارهایی که از این منبع به طور اشتراکی استفاده میکنند را در ستون devices بیابید. این عمل باعث تحلیل اطلاعات موجود بر روی دیسک و بررسی نیاز یا عدم نیاز به عمل Defrag میشود بطوریکه ممکن است به شما پیغام بدهد در وضعیت فعلی این درایو به این عمل نیازی ندارد.

هر زمان که با ویندوز کار میکنید ویندوز برای ذخیره سازی فایلها محل جدیدی روی دیسک پیدا میکند ضمناً بعد از مدتی کار کردن با سیستم و پاک کردن فایلها فضای خالی بین اطلاعات موجود در دیسک بوجود می آید که ممکن است ویندوز نتواند بعداً از آنها استفاده کند. ما همچنین احتمالا کارت صدا و کارتهای PCI دیگری نیز داریم که لازم است آنها را در اسلاتهای PCI سفید رنگ نصب کنیم. هر 74181 دارای گذرگاهی با پهنای چهار بیت بود که این باعث محبوبیت معماری قطعه بیتی می شد. دقت کنید که نقاط بازگشت پس از ایجاد قابل حذف نخواهند بود و باید از درج آن مطمئن باشید.برنامهیSystem Restore از دو طریق دیگر هم قابل اجراست:1- System Configuration (مراجعه شود به توضیحات (System Configuration2-System Information و منویTools در آن پیدا کردن مشکلات نرم افزاری سیستم و رفع آنها:برنامه System Configuration:در این بخش به پیکربندی ویندوز توجه شده است، بطور مثال وقتی آیکنی بلافاصله بعد از راه اندازی ویندوز در ناحیه اعلانNotification به نمایش در می آید بخشی از پیکربندی سیستم است.

توضیح این برنامه در قسمت computer management آمده است.فایلهای سیستمی و حیاتی در ویندوز XP بطور دیجیتالی علامتگذاری میشوند تا در صورت هر گونه تغییر و بروز مشکل از طریق همین نشانهها، اشکال فایل مشخص شود.امکان جالب دیگری که در برنامهی System Information وجود دارد بررسی همین فایلهای حیاتی و مهم از جهت بروز خطا در آنهاست. در بازی آیسی یک نکته مهم وجود دارد و آن این است که اجازه ندهید تا پیشنهادهای راوی شما را گمراه کند. System Tools آن را اجرا کنید. تشخیص عیوب سیستم برنامه System Information: از اين برنامه برای تشخیص مشکلات سخت افزاری و سیستم فایلها و نیز وضعیت سیستم استفاده میشود.پس از تشخیص سخت افزار معیوب میتوان با جایگزین کردن راه انداز آن یا تعویض قطعه قدیمی مشکل سیستم را حل کرد.

بر روی فایل یا پوشهی مورد نظر کلیک راست کنید،سپس Properties را انتخاب کنید. برای اجرای آن باید از طریق My Computerعمل کنید.بر روی درایوی که میخواهید اسکن شود کیلیک راست کرده و از زیر برگ Tools دکمه Check Now را بفشارید. اجرای برنامه : از طریق Run در منوی Start و تایپ فرمان MSCONIG آن را اجرا کنید. Backup اجرا کرد. پشتیبان گیری از اطلاعات در دو حالت ویزارد(Wizard) و یا غیر ویزارد اجرا کرد.ویزارد پشتیبان گیری: 1-در مرحله ی اول پنجره ی خوشامدگویی نمایش داده میشود، Nextرا بزنید.2-برای گرفتن پشتیبان باید در این مرحله گزینه ی اول(Backup Files And Settings) را انتخاب کنید و Next3-در این مرحله تعیین میکنیم که از چه نوع اطلاعاتی قصد پشتیبان گیری داریم.

هر کلیدی که روی صفحه کلید فشار دهید و هر حرکت یا کلیک شما با ماوس انجام شود ، سیگنال ورودی خاصی را به کامپیوتر ارسال می کند. اهمیت وضوح صفحه ، سایز و کیفیت صفحه نمایش نظیر Full HD ، 4K و… تنها ایرادی که میتوان برای استفاده از این تراشه در آی مک 24 اینچ اپل مدل M1 GPU 8Core 256G Purple عنوان کرد، اینست که امکان تغییر اجزای چیپ و ارتقاء آنها وجود ندارد ، ولی با این وجود، کیفیت آنقدر عالی دارند که نسبت به کیسهای معمولی در شرایط برابر از لحاظ مشخصات بسیار به صرفهتر هستند.

به عنوان مثال مشتری قصد دارد یک سرویس یکماهه از شما خریداری کند در حالیکه شما یک سرویس گرانتر، مثلا ۶ ماهه را با تخفیف کوچکی به او پیشنهاد میکنید. گاهی اوقات برنامه های راه انداز (Driver) با دیگر برنامه های سیستم هماهنگ نبوده و موجب بروز مشکلاتی میشوندلإبطور مثال ممکن است برنامه ی Error Checking با نرم افزار نوشتن CD مشکل پیدا کند. میتوان از طریق برگرداندن سیستم به وضعیت قبل از بروز مشکل مجدداً از ویندوز استفاده کرد. بعد از اجرا با زدن دکمه Start برنامه به بررسی فایلهای مشکل دار میپردازد و سپس لیست آنها را به شما نمایش میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید