10 بازی برتر برای رایانه شخصی / لپ تاپ پایین رده – سخت افزار مگ

لپ تاپ، با تنظیمات جدیدِ بوت، مجدد شروع به کار خواهد کرد. ممکن است تنظیمات بایوس دستگاه دچار مشکل باشد و عملیات بوت به درستی انجام نشود. گاهی مشکل سیاه شدن صفحه لپ تاپ ایسر، نرمافزاری است. قیمت این لپ تاپ درحال حاظر بالای 10 میلیون است. از اوجایی که سرعت حافظه های SSD بسیار بسیار بیشتر از هارد HDD است قیمت لپ تاپ هایی با حافظه SSD ( مانند MacBook Pro ) به مراتب از لپ تاپ های HDD بالاتره !

آداپترهای WiDi، مانند Belkin’s ScreenCast TV، در وبسایت آمازون با قیمت 45 پوند به فروش میرسند. بهعنوان یک خانواده، به دلیل ارزشی که در پیکربندیهای مقرونبهصرفهتر ارائه میدهد، یکی از لپتاپهای بازی ارزان قیمت ما باقی میماند.و در تستر ما، آن CPU قدرتمند AMD آن را جایگزین خوبی برای ایسر Predator Helios 300 خود می کند. لپتاپهای دل، اپل و اچپی از جمله برترین لپتاپ های مهندسی هستند و بیشتر کاربرانی که با برنامههایی مثل اتوکد و سالیدورکس سر و کار دارند به سراغ آنها میروند.

برندها و مدلهای بسیار مختلفی از تبلت در بازار وجود دارد و در هنگام خرید، علاوه بر قیمت تبلت باید به پارامترهای متعدد دیگری مثل سیستم عامل، وزن، اندازه، عملکرد و صفحه نمایش دقت داشته باشد. همهی اتصالات فیزیکی، مثل ماوس، کیبورد، چاپگر و سایر اتصالات USB را از لپ تاپ ایسر جدا کنید. اگر چراغ پاور لپ تاپ ایسر، خارج از این سه وضعیت روشن شود، میتوانید مطمئن باشید که مشکلی در عملکرد باتری یا کابل شارژر شما وجود دارد. و بنابر این فقط سه مدل یک مدل قدیمی معرفی کردیم. Del: با فشردن همزمان این سه کلید، یک پنجرهی جدید برای شما باز میشود که چند قابلیت سیستمی در آن نهفته است.

اگر فایل ویندوزتان شامل چند نسخه از ویندوز 10 است، در این مرحله باید یکی از آن ها را انتخاب کنید. روی بدنه لپ تاپ ایسر، چند چراغ کوچک تعبیه شده است که شاید تا بهحال توجه چندانی به آنها نکرده باشید. در این صورت، تعمیرکار لپ تاپ باید به بررسی قطعات بپردازد. بررسی کنید که مشکل ویندوز، ارتباطی با این قطعات دارد یا نه. ممکن است کابل ارتباطی LCD با مادربورد قطع یا شل شده باشد. از نوآوری هایی که در تولید این لپ تاپ ایجاد شده بود استفاده از LCD بود. ممکن است LCD لپ تاپ سوخته باشد.

اگر ویندوز ۱۰ در لپ تاپ ایسر بالا نمیآید، وضعیت باتری و کابل شارژ را هم چک کنید. پس موضوع حافظه برایش شاید اهمیتی نداشته باشد و با هارد اکسترنال هم نیازش برطرف شود. شاید یکی از مشکلات صفحه کلید نوتبوک لنوو، بهرهگیری از نور پسزمینهی تکرنگ قرمز باشد که برخی ممکن است این رنگ را نپسندند. این گزینه کمتر از دو حالت قبلی محتمل است اما شاید مادربورد دچار مشکل شده باشد. اما در نسخههای جدیدتر ویندوز، با فشردن این دو کلید، منویی در پایین صفحه باز میشود.

در واقع اتصال این دو دستگاه به یک شبکه وای فای حائز اهمیت است. تعمیرکار باید اتصال این سوکت را بررسی کند. در این صورت، تعمیرکار باید قطعه را عوض کند. X: این کلیدِ ترکیبی در ویندوز ۷ کار نمیکند. اگر با سیدی قصد نصب ویندوز را دارید، اولویت اول را باید CD-ROM Drive قرار دهید. اگر هنگامی که دستگاه USB را به آرامی تکان می دهید ، جنبش یا تکان زیادی را احساس کردید ، این نشان می دهد که احتمال دارد صفحه ای که قرار است دستگاه یو اس پی به آن متصل شود ، خم یا شکسته شده باشد.

در اینجا، اولویتبندی بوت برای سیستم عامل به شما نشان داده میشود. در قسمت Shut down or Sign out، گزینهی Restart برای شما نشان داده میشود. در مورد باتری هم باید بگم که به نظر من هر لپ تاپی باید شارژدهی خوبی داشته باشه ولی قطعا در لپ تاپ های بازی حیاتی تره. در این مطلب، به مشکلات متداول لپ تاپ ایسر و راه حل های آن پرداختیم. اگر شما هم با یکی از این مشکلات روبهرو شدهاید، امیدواریم به رفع آن کمک کرده باشیم.

تمام دکمه های کیبورد را با هم جدا نکنید؛ این کار سبب سردرگمی شما حین اتصال مجدد دکمه ها به صفحه کلید میشود. برای اتصال لپ تاپ به تلویزیون از طریق HDMI نیاز به کابل و پورت HDMI است. کار سختی نیست. در این راهنما شما نحوه اتصال لپ تاپ به تلویزیون با استفاده از کابل HDMI را به صورت مرحله به مرحله مطالعه خواهید کرد. در این صورت برای تعمیر لپ تاپ خود، باید یک تعمیرکار قابل اعتماد پیدا کنید. سامانهی ارسال تعمیرکار در محل «آچارباز»، با تضمین کیفیت همهجانبهی تعمیرات، با یک ماه گارانتی، به رفع مشکلات لپ تاپ شما میپردازد.

اما همیشه این احتمال هست که خودتان نتوانید از پس مشکلات فنی و سخت افزاری لپ تاپ ایسر بربیایید. اگر با این مشکلات در استفاده از کیبورد مواجه هستید، شما را به آشنایی با ۴ راه برای تعمیر ، جا انداختن و تمیز کردن دکمه های کیبورد دعوت می کنیم. اگر اشکال نرمافزاری باشد، باید مطمئن شوید که درایو ویندوز شما (معمولا درایو C) به اندازهی کافی فضای خالی برای پردازشهای سیستم عامل دارد. اما اگر بخواهید ویندوز خود را عوض کنید، باید با تغییر در تتظیمات بوت، از سیستم عامل بخواهید که بهجای بارگذاریِ اطلاعات از روی هارددرایو، به بوت کردن پوشهی نصب ویندوز بپردازد.

پیش از این، دربارهی بوت سیستم عامل صحبت کردیم. علاوه بر این، Envy x360 13 دارای صفحه نمایش ۱۳.۳ اینچی روشن و واضح و یک صفحه کلید راحت است. Remember Me یک بازی ویدیویی زد و خورد است که دارای سیستم جنگی مشابه سری Batman Arkham ، Assassins Creed و Sleeping Dogs میباشد. هر جا خطای نرمافزاری وجود داشته باشد، میتوان احتمال داد که پای ویروس یا بدافزار در میان است. اجرای نرمافزار در حالت مناسب: به معنی وجود حداقلهای لازم برای اجرای برنامه در لپتاپ ذکر شدهاست. با توجه به اینکه هوا به طور مداوم از طریق لپتاپ در حال گردش است، تشکیل گرد و غبار اجتناب ناپذیر است.

بعد از اینکه تنظیمات بایوس برای شما باز شد، سربرگ Boot را با استفاده از کلیدهای کیبورد، انتخاب کنید. همه چیز به تنظیمات مدیریت لپ تاپ برمی گردد. در واقع شما با استفاده از یک HDD Caddy و جاگذاری آن به جای درایو نوری، هارد دوم را به لپ تاپ اضافه میکنید. اگر مشکل سختافزاری باشد، اشکال در عملکرد مادربورد، هارد درایو یا کارت گرافیک، میتواند علت هنگ کردن لپ تاپ ایسر باشد. پیشنهاد روش های معرفی شده در مطلب بازیابی اطلاعات از لپ تاپ سوخته را حتما مطالعه کنید. اما اگر جا به جایی ندارید و همیشه برق در دسترس شماست یک لپ تاپ 15 اینچی گزینه بهتری برای انتخاب بهترین لپ تاپ برای برنامه نویسی است.

دیدگاهتان را بنویسید